Kim jesteśmy Kim jesteśmy
     

Fundację Słonie na Balkonie tworzą osoby, które od lat zajmują się profesjonalnym udzielaniem pomocy dzieciom w ramach organizacji pozarządowych. Są to fundraiserzy, psychoterapeuci, lekarze, psycholodzy, pedagodzy.

 Zespół wspierają także specjaliści wielu dziedzin.

Poznaj nas:

 
dr n. med. Renata Tokarz-Czart

dr n. med. Renata Tokarz-Czart: Fundatorka Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. Specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży,

Michał Żak

Michał Żak: Wiceprezes Zarządu Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. W organizacjach pozarządowych pracuje od 2006 roku. Z wykształcenia pedagog. Ukończył edukację artystyczną na Uniwersytecie Łódzkim. W Fundacji odpowiedzialny za działania fundraisingowe mzak@slonienabalkonie.pl

Joanna Sass-Gust

Joanna Sass-Gust: Psycholog, psychoterapeuta prowadzący terapię dzieci i rodzin. Ukończyła psychologię na UŁ oraz studia podyplomowe z zakresu pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej.

Robert Fastyn

Robert Fastyn: Przewodniczący Rady Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. Lekarz - absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył podyplomowe studia w zakresie prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycyny. Członek Honorowy Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. rfastyn@slonienabalkonie.pl

lek. med. Agata Ejchman - Albinowska

lek. med. Agata Ejchman - Albinowska: Kierownik do spraw medycznych, prowadzi terapeutyczną grupę wsparcia dla dzieci i młodzieży. Lekarz specjalista psychiatra, pediatra, psycholog. Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi oraz kierunku psychologia na SWPSie w Warszawie.

Małgorzata Marchewka

Małgorzata Marchewka: Z wykształcenia psycholog. Koordynator wolontariatu Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. Wspiera socjalnie rodziny w kryzysie. wolontariat@slonienabalkonie.pl

Joanna Leśniewska

Joanna Leśniewska: psycholog, absolwentka Uniwersytetu Łódźkiego. W Fundacji odpowiada za psychoedukacje najmłodszych podopiecznych.

Joanna Paduszyńska

Joanna Paduszyńska: Fundatorka i Przezes Zarządu Fundacji SŁONIE NA BALKONIE, od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi, których celem jest pomoc dzieciom. Z wykształcenia mgr kulturoznawstwa i dziennikarstwa, arteterapeuta. Zawodowo dbam o to, żeby ułatwić drogę do pomagania, tym którzy chcą się podzielić swoim czasem i pieniędzmi z potrzebującymi dziećmi. Zapraszam do współpracy jpaduszynska@slonienabalkonie.pl

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.