Komu pomagamy Komu pomagamy Komu pomagamy
     

Pomagamy dzieciom, których dzieciństwo nie wygląda tak jak powinno.

Mama Antosia zmarła nagle. Dziś chłopiec mieszka z babcią. Antek na 11 lat, babcia 83. Oboje nie radzą sobie w nowej sytuacji.
 
Krzyś zrobi wszystko za to, żeby ktoś go polubił. Jego mama ma depresję. Chłopiec chodzi po łódzkich ulicach, szuka akceptacji, wiele razy ktoś wykorzystał jego naiwność. Krzyś mówi, że cały czas pakuje się w tarapaty, a ma osiem lat. 
Kasia zasługuje na pomoc, jej rodzice są skazani za to, że robili jej krzywdę. Bili ją, wykorzystywali i mówili, że jest nic nie warta. Dziś Kasia ma dziesięć lat, a jej rodziną zastępczą jest schorowana babcia. Obie potrzebują pomocy.

Dzieci cierpią na zaburzenia depresyjne, zaburzenia lękowe, nadpobudliwość, ADHD, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia nerwicowe oraz zaburzenia odżywiania (anoreksję, bulimię). Część dzieci ma za sobą hospitalizacje na oddziałach psychiatrycznych, część próbowała odebrać sobie życie.

Każde dziecko to osobna historia.

Każde wymaga indywidualnego planu terapeutycznego i innego działania.

Zawsze możesz pomóc dzieciom przekazując darowiznę na konto Fundacji 

Fundacja SŁONIE NA BALKONIE konto główne
PKO Bank Polski 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748

IBAN: SWIFT: BPKOPLPW

 
 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.