Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do Czwartego TURNIEJU PRZEDSIĘBIORCY!

Co roku w okresie wakacyjnym zapraszamy firmy działające na łódzkim rynku do  udziału w Turnieju Przedsiębiorcy w siatkówkę. Żeby zgłosić firmę trzeba stworzyć minimalnie sześcioosobową reprezentację, która w letni weekend ma ochotę pograć w szczytnym celu. Do turnieju zgłaszają się korporacje ale i małe, rodzinne firmy.

Dzięki uczestnikom pierwszej edycji udało nam się wyremontować jedyną łazienkę dla 30 dzieci na dziecięcym oddziale psychiatrycznym. Druga edycja to zmontowany monitoring dla ochrony zdrowia i życia dzieci przyjętych do szpitala po próbach samobójczych.Trzecia, to  realizacja programu pomocy środowiskowej dla dzieci, które są ofiarami przemocy i pobyt w szpitalu mają za sobą. 

W tym roku gramy poMOC! Środki finansowe pozyskane z wpisowego do Turnieju zostaną przeznaczone na terapię dzieci, które są ofiarami przemocy oraz zdjęcie krat na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. J. Babińskiego w Łodzi.

Więcej informacji na stronie:


TURNIEJ FINAL FOTChcesz zgłosić drużynę! Podbierz regulamin i kartę zgłoszenia. Wszelkie pytania prosimy kierować na
turniej@slonienabalkonie.pl lub pod numerem tel.(42) 207 34 74

 

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.