Kochani, w historii naszej Fundacj zdarzają się niezwykłe spotkania z cudownymi ludźmi, którzy chcieli podzielić się swoim szczęściem z dziećmi, które w tej chwili nie wierzą w to, że mogą być szczęśliwe. To Młode Pary, które w trakcie ceremonii ślubnej proszą swoich najbliższych o wpłatę bądź podarownie prezentów dla naszych podopiecznych. Dzieci zawsze dopytują skąd są te piękne prezenty i dlaczego ktoś je podarował właśnie im. Dzieci uwielbiają słuchać szczęśliwych historii, spotykać ludzi uśmiechniętych i takich, którzy umieją się podzielić z nimi swoją dobrą energią.
Jeśli planujesz ślub i chciałbyś podzielić się swoim szczęściem zapraszamy do pomocy. Dary zebrane podczas ślubu trafiają bezpośrednio do dzieci objętych pomocą Fundacji, a środki finansowe są przekazane na terapię jednego z dzieci, które doświadczyło w życiu przemocy. To Młoda Para decyduje do kogo trafi pomoc. Dziękujemy wszystkim Młodym Parom, które nam pomogły. Jesteście Wspaniali!

a25a26  111111111

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.