Zwycięzcami konkursu „Nie biorę narkotyków, bo…” są uczniowie Gimnazjum nr 34 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi.

Autor pracy w ramach nagrody zabierze swoją klasę na dowolny seans w kinie Helios. W konkursie wzięło udział ponad 150 prac. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyobraźni. Jesteście bardzo zdolni. Konkurs został zrealizowany w ramach projektu „Narkotyki na śmietniki". Projekt jest współfinansowany przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Patronat nad projektem obejmuje Rzecznik Praw Dziecka RP.


plakatKonkurs Nie biorę narkotyków bo... odbywa się w ramach projektu Narkotyki na śmietniki. Projekt jest współfinansowany przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Patronat nad projektem obejmuje Rzecznik Praw Dziecka RP.

resizedimage24086 logo2


 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.