Miło nam przedstawić zwycięskie prace w konkursie "Pokaż swoje dobre klimaty i omijaj tarapaty". Do konkursu przystąpiło 14 łódzkich szkół. Dziękujemy Pedagogom za przygotowanie galerii prac ucznów na terenie placówek i zachęcenie ich do tworczej pracy. Komisja konkursowa jest pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy uczniom za zaangażownie, gdzyż każda praca konkursowa wykonana była z precyzją i pomysłem. Przedstawiamy Wam prace nagrodzone. Autorzy prac będą mogli w ramach nagrody zabrać swoje klasy do kina na wybrany przez siebie film. Ze szkołami dzieci nagrodzonych skontaktujemy się w do końca kwietnia br. 

GRATULUJEMY!  

Konkurs jest częścią projektu profilaktycznego "To nie są moje klimaty, nie chcę popaść w tarapaty" współfinansowanego ze środków Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi.  

1. Młodzieży Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 2 w Łodzi.

DSC6715


2. Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi.

DSC6879

 

3.  Szkoła Podstawowa nr 109 w Łodzi.

10 3

 

 GRATULUJEMY !

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.