UWAGA ŁÓDZKIE SZKOŁY!

OGŁASZAMY KONKURS DLA UCZNIÓW!

Zapraszamy uczniów do wykonania prac plastycznych pod hasłem POKAŻ SWOJE DOBRE KLIMATY I OMIJAJ TARAPATY. Prace należy wyeksponować na terenie szkoły i zgłosić szkołę do udziału w konkursie na adres pracownia@slonienabalkonie.pl do 31 marca 2017. Prace oceni komisja składająca się z pracowników i wolontariuszy Fundacji, jej reprezentant odwiedzi Waszą szkołę, żeby udokumentować galerię prac.

W konkursie zostaną przyznane 3 nagrody : dla pracy ucznia klasy I-III, IV - VI i ucznia Gimnazjum. Zwycięzcy będą mogli zabrać klasę do kina.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Konkurs realizujemy w ramach projektu "To nie są moje klimaty, nie chcę popaść w tarapaty" współfinansowanego przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi.

logo4

 

Regulamin konkursu można pobrać TUTAJ

regulamin12 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.