UWAGA UWAGA!

Ogłaszamy konkurs Nie biorę narkotyków bo... skierowany do dzieci i młodzieży z Łodzi. Do konkursu mogą zgosić placówki edukacyjne i opiekuńczo wychowawcze pedagodzy, psycholodzy. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłośić prace z danej placówki do 19 listopada. Serdecznie zapraszamy. Wystarczy przygotować plakat z hasłem dokończonym przez uczestników konkursu. W regulaminie znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje. 


Regulamin można pobrać TU:

guzik regulamin

 Konkurs Nie biorę narkotyków bo... odbywa się w ramach projektu Narkotyki na śmietniki. Projekt jest współfinansowany przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Patronat nad projektem obejmuje Rzecznik Praw Dziecka RPresizedimage24086 logo

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.