Spójrz na zdjęcie. To Natalka i jej prezent. Obok stoi uśmiechnięta Iza. To wolontariuszka dziewczynki. To, że nie widzisz Natalii na zdjęciu, nie oznacza, że jej nie ma. Marzyła o tablicy, na której może pisać kredami i taką też dostała dzięki Tobie! 

W tym roku wspólnie spełniliśmy 91 marzeń dzieci, co oznacza, że jest obok nas wielu Mikołajów, cudownych ludzi, którzy chcą pomóc dzieciom w trudnej sytuacji losowej. Państwa prezenty trafiły do dzieci z problemami psychicznymi i emocjonalnymi, do dzieci które były skrzywdzone, do dzieci które były świadkami lub ofiarami przemocy, do dzieci osieroconych. 
Prezenty to wymarzone zabawki, ale też życzenia praktyczne tj. łóżko piętrowe czy paczka z jedzeniem na stół wigilijny.
W imieniu wszystkich dzieci i zespołu Fundacji SŁONIE NA BALKONIE dziękujemy Państwu za to, że jesteście. Dziękujemy Mikołajom, wszystkim osobom które zaangażowały się w wolontariat w roku 2015, wszystkim którzy przekazali 1% swojego podatku na pomoc terapeutyczną dla dzieci i każdej osobie która uszyła w minionym roku słonia na szczęście. 
Zapraszamy Was do pomocy również w roku 2016, bo bez Was nie mielibyśmy słoniowej siły. 

Spokojnych i cudownych chwil w tym wyjątkowym czasie życzy Fundacja SŁONIE NA BALKONIE

fotmiko

 

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.